Najdete nás na Facebooku

Podporují nás:

Sinusoida komunistické drzosti a agresivity

Komunismus je zločinecký režim, který za sebou po celém světě zanechal a stále ještě zanechává miliony obětí. Právě nyní se nacházíme v situaci, kdy si je třeba tento fakt znovu a naléhavě připomínat.

Pokud by se někdo zeptal, co tak najednou, stačí jej odkázat na dění z posledních týdnů a dnů. Je totiž evidentní, že i levicoví extrémisté chtějí využít rozbouřenou dobu k posílení svých pozic. Je to stejně, nebo možná ještě víc nebezpečné, než nástup extrémismu pravicového. Ten je totiž (a zcela správně) pod kritickým drobnohledem bezpečnostních složek i médií, což u levicových radikálů, zejména ve druhém případě, zdaleka neplatí.

Proto jsme svědky toho, že předseda zelených Matěj Stropnický vyhandluje svou pozici v Radě hlavního města Prahy za zcela bezprecedentní veřejnou podporu partičce samozvaných, kteří zcela v rozporu se zákonem obsadili bývalou budovou kliniky na Praze 3. Tento, sám o sobě opovrženíhodný handl, navíc potom směle označí za vítězství veřejného zájmu. Následně se dozvíme, že existuje důvodné podezření, že zde tito údajně veřejně prospěšní mladí aktivisté ukrývali policisty hledaného nebezpečného zločince, levicového extrémistu. Tomu tedy říkám veřejná výhra.

Aby toho nebylo málo, tak si Komunistická strana uspořádal další ze svých sjezdů. Pozici předsedy obhájil Vojtěch Filip, bývalý agent STB, který fungoval pod přezdívkou Falmer. Oproti minulosti musel o uhájení své pozice zabojovat, takže více obnažil záměry, které hodlá v politice prosazovat. Tím nejzásadnějším je boj proti antikomunistům, jejichž jednotu je prý třeba rozbít všemi prostředky.

Naštěstí se změnila doba a zahraničněpolitická situace. Ale komunista se nezmění nikdy, i kdyby celé roky s úsměvem klidně hovořil o sociálním smíru. Když dojde na lámání chleba, zcela automaticky vystřídá úsměv bolševická pěst. V případě starých komunistů nijak neskrývaná, v případě těch mladých zahalená do ekologického či aktivistického hávu. Podstata je ale stejná. „Nezajímají nás zákony, nezajímá nás soukromé vlastnictví, správné je to, co hlásáme my."

Nedovolme návrat této zrůdné ideologie. Apeluji na všechny slušné lidi, zastánce svobody a demokracie, aby dali jasně najevo svůj nesouhlas s výše popsanými praktikami. Je nás mnohem víc, jen ne vždy jsme dostatečně slyšet. Musíme být aktivnější a dát jasně najevo, že o návrat k totalitní společnosti zde kromě jejích zastánců, tedy komunistů a jejich soudruhů, nikdo nestojí.

Agent Falmer opět vyhrál volby předsedy KSČM